Izlases kandidātu nodarbības matemātikā ir nodarbības vidusskolas klašu skolēniem piecās nozarēs: ģeometrijā, skaitļu teorijā, kombinatorikā, algebrā un matemātiskās analīzes elementos. Nodarbības tiek rīkotas katru gadu reizi nedēļā, sestdienās, no septembra līdz aprīlim ar mērķi sagatavot Latvijas skolēnu komandu startiem starptautiskajās matemātikas sacensībās.
Šīs nodarbības apmeklēt tiek uzaicināti skolēni, kas tiek noteikti, pamatojoties uz sasniegumiem iepriekšējo gadu matemātikas olimpiādēs. Nodarbībās drīkst piedalīties arī cito skolēni, kas vēlas gatavoties starptautiskām matemātikas sacensībām.

“Juniori” – skolēni, kuri nodarbības apmeklē pirmo gadu; “Seniori” – skolēni, kuri jau ir apmeklējuši nodarbības iepriekšējos mācību gados. Skolēns pats izvēls, kura grupa viņam ir atbilstošāka.

Nodarbības notiek sestdienās MS Teams, sākums plkst. 10.30.

Lai pieteiktos izlases nodarbībām, jāaizpilda pieteikuma forma.

Tests skaitļu teorijā, lai pildītu uzdevumus spied ŠEIT. Tests pieejams 20. septembrī no plkst. 15:00-24:00. Var pieslēgties šajā laikā un risināt uzdevumus. Risināšanas laiks nav ierobežots

Nodarbību grafiks 1. semestrim

Datums Juniori Seniori
18. septembris Skaitļu teorija
(Kalvis Apsītis)
Skaitļu teorija
(Artem Ubaidullaev)
25. un 26. septembris
10:30-15:00
Atlases sacensības uz Baltijas ceļu
Uz atlases sacensībām aicināti iepriekšējā mācību gada Valsts matemātikas olimpiādes 3. posma laureāti (1.-3. pakāpe un atzinība).
Atlase notiks ZOOM, obligāti jābūt ieslēgtai kamerai.
2. oktobris