Atklātā matemātikas olimpiāde notiks 2023. gada 26. novembrī (svētdienā) klātienē Rīgā, Alūksnē, Balvos, Bauskā, Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Kuldīgā, Liepājā, Limbažos, Līvānos, Ludzā, Madonā,Ogrē, Preiļos, Rēzeknē, Saulkrastos, Siguldā, Talsos, Valmierā un Ventspilī.

Lai pieteiktu skolēnus dalībai olimpiādē, skolai jāaizpilda un no 16. oktobra līdz 1. novembrim jāiesniedz pieteikums, pievienojot dalībnieku sarakstu [xlsx] un norādot vēlamo risināšanas vietu.

Uz katriem 15 dalībniekiem skolai jāpiesaka 1 skolotājs, kas būs olimpiādes darba vadītājs norises telpā, katrai skolai jāpiesaka vismaz 1 vadītājs.

Piesakot skolēnus dalībai olimpiādē, lūdzam ņemt vērā, ka katram pieteiktajam skolēnam mums ir jānodrošina risināšanas vieta un papīrs, tāpēc, ja daudzi no skolas pieteiktajiem dalībniekiem neieradīsies, tad nākamajā gadā NMS būs tiesības attiecīgajai skolai ierobežot pieteikto dalībnieku skaitu (90% no reāli atnākušo dalībnieku skaita).

Dalība Atklātajā matemātikas olimpiādē ir bezmaksas - ja ir iespēja, aicinām atbalstīt olimpiādes norisi šogad un arī nākamajos gados, ziedojot nodibinājumam „Latvijas Universitātes fonds” ar norādi NMS olimpiāžu atbalstam.

   

Kolektīvo pieteikumu olimpiādei varēja iesniegt līdz 1.novembrim.

Jautājumu gadījumā, lūdzu sazinieties ar mums vai rakstiet uz e-pastu nms@lu.lv